Ziemia Mielecka

Dzieckonmp posted: "Marzec 12/2013- 8:35 PILNE WEZWANIE JEZUSA DOBREGO PASTERZA DO SWOJEJ OWCZARNI. To mówi Pan: Trwajcie we Mnie, a Ja będę was strzegł tak jak to robi dobry Pasterz wobec swoich owiec. Zbliżają się dni, w których powiecie jak Maria Magdalena: Gdzie"

Respond to this post by replying above this line
 

Dodano nowy wpis na Dziecko Królowej Pokoju

 
 

STRZEŻCIE SIĘ BARDZO I PROŚCIE O ROZEZNANIE MOJEGO DUCHA ŚWIĘTEGO, BO WSZYSTKIE ORĘDZIA, KTÓRE POCHODZĄ ODE MNIE POWINNY BYĆ CHRONIONE MOIM SŁOWEM.

by Dzieckonmp

Marzec 12/2013- 8:35

PILNE WEZWANIE JEZUSA DOBREGO PASTERZA DO SWOJEJ OWCZARNI.

To mówi Pan:

Trwajcie we Mnie, a Ja będę was strzegł tak jak to robi dobry Pasterz wobec swoich owiec. Zbliżają się dni, w których powiecie jak Maria Magdalena: Gdzie złożyli ciało Mojego Pana? Moja codzienna ofiara już wkrótce zostanie zniesiona, Moja doktryna i Moja Ewangelia zostaną zmanipulowanie i już nie będą stanowić pokarmu duchowego dla Moich owiec.

Kiedy zostaną wprowadzone zmiany do Mojej Mszy świętej nie będzie się już głosić więcej Mojej Ewangelii w homiliach? Kiedy Moja Komunia Święta zostanie zastąpiona kawałkiem chleba a modlitwa Ojcze Nasz zostanie zmieniona i Imię Ojca Mojego nie będzie już Uświęcane, to wtedy będziecie już wiedzieć, że zaczęła się ohyda i że już nie będę obecny w Mojej Świetej Ofierze? Owczarnio Moja uchodź stamtąd natychmiast, kiedy to wszystko dziać się zacznie, szukajcie wtedy schronienia w wiernych Mi jeszcze Kościołach, albo w Wieczernikach maryjnych, które będą do tego wyznaczone przez Moją Matkę, gdzie znajdziecie pokój i pocieszenie.

Mówię do was Moje dzieci, ponieważ będziecie śledzeni poprzez wysłanników zła, którzy chodzą przebrani w owcze skóry, ale w rzeczywistości są wilkami na służbie Mojego przeciwnika. Uważajcie na sekty, bo będą was śledzić; Bądźcie bardzo ostrożni z tymi  którzy będą wam wypłacać dywidendy,Mojego przeciwnika, którzy chodzić będą pukając od drzwi do drzwi, szukając, kogo by tu oszukać i wkrótce przywieść do zguby! Po Moim ostrzeżeniu będziecie już wiedzieć, kim są  te wilki.

Owczarnio Moja, bądźcie w pogotowiu i czuwajcie, bo jest wielka mnogość fałszywych proroków, przemawiających w Moim Imieniu i wprowadzając w błąd Moją owczarnię. Bądźcie bardzo ostrożni i proście o rozeznanie Mojego Ducha Świętego, bo każde orędzie, które pochodzi ode Mnie, powinno być chronione Moim słowem. Przypominam wam, że wszystko zostało już napisane, Moi prawdziwi prorocy, przypominają wam, wszystko to, co zostało powiedziane, do Moich dawnych proroków. Owczarnio Moja, JA nie ukazuję wam dat, ani nie obiecuję wam raju, bez wcześniejszego oczyszczenia. Jeśli ktoś będzie wam mówił,że już jesteście zbawieni, przez Moją śmierć na Krzyżu, nie wierzcie mu, jeśli ktoś powie wam, że możecie grzeszyć i grzeszyć, bo zostaliście odkupieni, nie wierzcie mu. Pamiętajcie, co mówi Moje słowo: każdy, który chce być Moim uczniem, niech weźmie krzyż na swe ramiona i Mnie naśladuje. Nie każdy, kto mówi Mi Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebieskiego, ale ten, kto wypełnia wolę Mojego Ojca, Moja Bolesna Męka i Śmierć otworzyły bramy Królestwa Niebieskiego, ale każdy z was, jeśli zechce tam wejść,musi naśladować waszego Mistrza dźwigając krzyż. Bo zaprawdę powiadam wam uczeń nie może być nad mistrza.

Ci, którzy nie uznają Mnie za Syna Bożego, nie mogą być nazwani synami Ojca Mojego, ani nie odziedziczą Królestwa Bożego. Uprzedzam was, zatem Moje dzieci, abyście prosiły Mojego Ducha Świętego o rozeznanie, bo wielu którzy mówią w Imię Moje nie przychodzą ode Mnie. Są wilkami przebranymi w owcze skóry, szukając jak by tu zwieść Moją owczarnię, aby ją potem podzielić i w ten sposób zgubić. Ci, którzy nie uznają Mojej Matki, nie mogą być nazwani owcami z Mojej owczarni. Przypominam wam: Moja Matka jest mostem, który prowadzi do Mnie. Ja jestem drogą, prawdą i życiem, prowadzącym do Ojca Mego.

Mój Pokój zostawiam wam Pokój Mój wam daję. Nawracajcie się, bo bliskie jest

Królestwo Boże. Wasz Mistrz, Jezus Dobry Pasterz.

Owce z Mojego stada,niech wszystkim będą znane Moje orędzia.

Źródło: mensajesdelbuenpastorenoc.org

 

Dzieckonmp | 18 Marzec 2013 o 22:12 | Tagi: dobry pasterz, Enoch, orędzi | Categories: Orędzia Dobrego Pasterza Enocha | URL: http://wp.me/pLH7p-3GK

 

komentarz    Zobacz wszystkie komentarze

Unsubscribe or change your email settings at Manage Subscriptions.

Trouble clicking? Copy and paste this URL into your browser:
http://dzieckonmp.wordpress.
com/2013/03/18/strzezcie-sie-bardzo-i-proscie-o-rozeznanie-mojego-ducha-swietego-bo-wszystkie-oredzia-ktore-pochodza-ode-mnie-powinny-byc-chronione-moim-slowem/


                       / Nadesłał – „Edward”- 18.03.2013./

 

 

Comments are closed.

Ziemia Mielecka © 2008-2010 Wydawca: Stanisław Kalita - Trzciana 414; 39-304 Czermin; tel.: 177740751, 604151347, 177807115 kalitastan@gmail.com Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści.