Ziemia Mielecka

 

Dzieckonmp posted: "Orędzia Dobrego Pasterza Enocha 3 MARCA 2013  godz. 15:30 PILNE WEZWANIE BOGA OJCA DO LUDZKOŚCI. Dziedzictwo Moje,ludu Mój pokój wam. Ten świat, który znacie wkrótce będzie przemieniony i stworzony od nowa. Wszystko się zmieni z jednej chwili "

Respond to this post by replying above this line
 

Dodano nowy wpis na Dziecko Królowej Pokoju

 
 

TEN ŚWIAT, KTÓRY ZNACIE WKRÓTCE BĘDZIE PRZEMIENIONY I STWORZONY OD NOWA.

by Dzieckonmp

Orędzia Dobrego Pasterza Enocha

3 MARCA 2013  godz. 15:30

PILNE WEZWANIE BOGA OJCA DO LUDZKOŚCI.

Dziedzictwo Moje,ludu Mój pokój wam.

Ten świat, który znacie wkrótce będzie przemieniony i stworzony od nowa. Wszystko się zmieni z jednej chwili na drugą, nic z tego, co znacie nie zostanie; wszystko zostanie odnowione Moją Bożą wolą i Miłosierdziem. W Moim odnowionym świecie będziecie nowymi istotami,będziecie nowymi stworzeniami,będziecie uduchowieni i będziecie żyli z Bogiem i dla Boga. Nie będziecie się starzeć, już nie będziecie podlegać upływowi czasu, ale Woli Bożej, która jest miłością, życiem, obfitością.

Moje Jeruzalem Niebieskie jest tym rajem, które zachowuję dla Moich dzieci, które dochowają Mi wierności, w próbie oczyszczenia. W Moim nowym niebie i Mojej nowej ziemi, Chwała Boża będzie z wami. Odkryjcie dzieci Moje, świat duchowy, gdzie wszystko jest możliwe; gdzie wszystko będzie wam dane, gdy tylko o tym pomyślicie. Już nie będziecie niewolnikami waszych ciał, bo duch będzie panował nad materią. Będziecie stworzeniami uduchowionymi w uduchowionym świecie; Duch Święty będzie w jedności z wami, i stworzenie ukształtowane będzie w jedną esencję; miłości, radości i harmonii.

Dzieci Moje, Dziedzictwo Moje, mówię wam, abyście to wszystko sobie przemyślały w waszych sercach,by posłużyło wam to jutro dla waszego umocnienia i nadziei w momentach trudnych, które przejdziecie. Ta obietnica życia pomoże wam zaufać Bogu, i zachęci do pójścia naprzód, w dniach oczyszczenia, które się do was zbliżają. Przygotujcie się, zatem dzieci Moje, bo Moje przebudzenie waszych sumień nadejdzie w niespodziewanym momencie. Czuwajcie i módlcie się,aby kiedy staniecie przed Bogiem,wasze lampy były zapalone i byście mogli być osądzeni.

Wiele dusz nie będzie już mogło powrócić na ten świat i będą stracone, bo nie przygotowały się; wiele nie wytrzyma przekroczenia bram wieczności. Dla tego dzieci Moje, proszę was przygotujcie się duchowo;, oczyszczając wasze serca; nawracajcie się i nie grzeszcie więcej; porzućcie wasz upór i weźcie z całą powagą i odpowiedzialnością, to wielkie wydarzenie, które zmieni wasze życie. Wielkie ostrzeżenie przybliży was albo oddali od Królestwa Bożego! Zdecydujcie, już teraz, po której stronie się opowiecie, bo czas nie jest już czasem.

Trąby Mojej Bożej sprawiedliwości znów zabrzmią,ogłaszając nadejście Mojego ostrzeżenia i początku wielkiego ucisku. Bądźcie czujni na znaki na niebie, bo wasze oczy ujrzą zjawiska duchowe i kosmiczne nigdy przedtem niewidziane. Zbliżają się dni Królestwa Bożego radujcie się i weselcie się w Bogu, bo nadchodzi, aby królować w sprawiedliwości nad wszystkimi narodami świata. Pozostańcie w Moim pokoju, ludu Mój dziedzictwo Moje. Wasz Ojciec Jahwe, Pan wszystkich narodów.

Niech Moje orędzia będą znane po wszystkie krańce ziemi.

Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/poland.html

 

 

 

komentarz    Zobacz wszystkie komentarze

Unsubscribe or change your email settings at Manage Subscriptions.

Trouble clicking? Copy and paste this URL into your browser:
http://dzieckonmp.wordpress.
com/2013/03/07/ten-swiat-ktory-znacie-wkrotce-bedzie-przemieniony-i-stworzony-od-nowa/

                  / Nadesłał – „Edward”- 08.03.2013./ 
    

 

 

 

 

Comments are closed.

Ziemia Mielecka © 2008-2010 Wydawca: Stanisław Kalita - Trzciana 414; 39-304 Czermin; tel.: 177740751, 604151347, 177807115 kalitastan@gmail.com Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści.